Przebarwienia to plamy pigmentacyjne powstałe w wyniku nadmiernej produkcji melaniny i nierównomiernego gromadzenia się jej w skórze. Pojawiają się szczególnie po intensywnym opalaniu, w wyniku działania promieni UV. Ich przyczyną bywa również skłonność genetyczna, zaburzenia hormonalne, zażywanie leków czy uczulenia pokarmowe.

Zmiany pigmentacyjne są jednym z najtrudniejszych do usunięcia defektów cery. Aby skutecznie dobrać metodę leczenia k onieczna jest diagnoza, określająca jak głęboko umiejscowione jest przebarwienie (w naskórku czy w skórze właściwej) ora z jaka jest główna przyczyna jego wystąpienia (zewnątrzpochodna, czyli nabyte wskutek promieniowania UV, czy wewnątrzpoc hodna, czyli np. hormonalne).

Przebarwienia powierzchowne, zewnątrzpochodne lub powstałe jako wynik procesu starzenia (plamy starcze, piegi) są łatwe do usunięcia. Zmiany wewnątrzpochodne, są na ogół głębiej położone, mają tendencję do nawracania i n ajczęściej są efektem współwystępowania wielu niekorzystnych czynników dlatego trudniej się ich pozbyć. Na ten rodzaj pr zebarwień narażone są kobiety, które cierpią na nadczynność tarczycy, zażywają tabletki antykoncepcyjne, są w ciąży (pow szechna jest wtedy tzw. melazma).
Przebarwienia powstają przez całe życie.

Zastosowanie technik łączonych, pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów zabiegu nie możliwych do osiągnięcia stosując tylko jedna metodę.

Technologie

laser KTP 532nm
laser Emerge
laser Vectus
peelingi medyczne
mezoterapia igłowa

Cennik

ZabiegCena
Usuwanie przebarwień od 100 zł

Cena ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji i uzależniona jest od czasu i metody zabiegu.

Kontakt

zadzwoń aby się umówić:

tel. +48 530 340 034

Białystok, ul. Świętojańska 30
pn.-pt.: 10:00 - 20:00 sob.: 9:00 - 15:00
e-mail: salon@laserland.pl

© LASERLAND 2015
Wszystkie prawa zastrzeżone De Core