Zabiegi laserowe

Ikona strony

Depilacja

Nowoczesny sprzęt o wysokiej skuteczności, bezpieczeństwo i komfort oraz doświadczona kadra, pozwolą Ci raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia!
Więcej
Ikona strony

Ciało

Idealne zabiegi, które sprostają wszystkim potrzebom Twojego ciała. Pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulitu, luźnej skóry dzięki nowym technologiom.
Więcej
Ikona strony

Twarz

Pożegnaj kurze łapki, zapomnij o przebarwieniach, czy bliznach, przywróć swojej skórze gładkość i młodość.
Więcej
Ikona strony

Zabiegi dla mężczyzn

Odchudzanie, depilacja, lifting skóry, zabiegi pielęgnacyjne...
Więcej

Coś dla kobiet i coś dla mężczyzn

Laserland to największe centrum kosmetyki laserowej na podlasiu. Nasza oferta to głównie profesjonalne zabiegi laserowe na twarz i ciało oraz modelowanie sylwetki urządzeniami Hi-tech. Zabiegi laserowe Białystok to bez wątpienia najnowocześniejsze zabiegi, pozwalające na skuteczne, szybkie i nieinwazyjne leczenie problemów estetycznych. Laseroterapia polecana jest, gdy chcemy odmłodzić lub ujędrnić skórę, ale i usunąć blizny, znamiona skórne, przebarwienia czy zmiany naczyniowe.

Odmładzanie laserowe to idealne rozwiązanie dla powstrzymania procesów starzenia. Nasza oferta to również popularny lifting Icoone, fala radiowa Venus Legacy™, usuwanie naczynek, przebarwień, zmian skórnych, a także skuteczne zabiegi pielęgnacyjne OBAGI. Z kolei dla tych, którzy poszukują natychmiastowego efektu wyszczuplenia i ujędrnienia ciała oraz sposobu na usunięcie cellulitu i rozstępów polecamy zabiegi modelowania sylwetki Icoone, Venus Legacy™, mezoterapię i kriolipolizę.

DEPILACJA

Nowoczesny sprzęt o wysokiej skuteczności, bezpieczeństwo i komfort oraz doświadczona kadra, pozwolą Ci w usuwaniu owłosienia dzięki laserowej depilacji (także laserowej depilacji bikini).

CIAŁO

Idealne zabiegi laserowe, które sprostają wszystkim potrzebom Twojego ciała. Pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej, pozwól nam pomóc w usuwaniu cellulitu i luźnej skóry.

TWARZ

Pożegnaj kurze łapki, zapomnij o przebarwieniach, czy bliznach, przywróć swojej skórze gładkość i młodość. Zajmiemy się laserowym odmładzaniem, a także laserowym usuwaniem przebarwień.

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Odchudzanie, depilacja laserowa, laserowy lifting twarzy, laserowe zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn

Kontakt

zadzwoń aby się umówić:

tel. +48 530 340 034

Białystok, ul. Świętojańska 30
pn.-pt.: 10:00 - 20:00 sob.: 9:00 - 15:00
e-mail: salon@laserland.pl

© LASERLAND 2015
Wszystkie prawa zastrzeżone De Core