zamykanie naczynek Białystok

Największe centrum kosmetyki laserowej na podlasiu

Nowoczesne technologie odkrywają możliwości, których zastosowanie w trosce o klienta jest naszą specjalizacją.

Eksplorujemy to zagadnienie od 2011 roku, co przekłada się na największe doświadczenie w zakresie terapii z użyciem laserów i urządzeń HI-TECH.
Dysponujemy najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem, jakim mogą pochwalić się wyłącznie najlepsze kliniki w kraju. Wykonujemy zabiegi kriolipolizy, laserowe odmładzanie skóry, modelowanie sylwetki za pomocą Icoone, usuwanie cellulitu,  depilację laserową Vectus i LightSheer, laserowe usuwanie naczynek, laserowe usuwanie blizn i rozstępów.

Staranność o serwisowanie sprzętu gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferowanych usług.

Nasi specjaliści to starannie wyselekcjonowani fachowcy w swoich dziedzinach.

Współpraca z najlepszymi markami sprzętu laserowego i HI-TECH: Vectus Plomar, Light SheerLumenis, Emerge Palomar, LipoCryo by Clinipro, Icoone, Varilite, Techdent, Lymphastim BTL zobowiązuje nas do ustawicznego podwyższania swoich kwalifikacji poprzez udział w sympozjach, kongresach i szkoleniach branżowych, aby w każdej chwili móc zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych, najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu laserowych zabiegów oraz zabiegów HI-tech.

Reprezentujemy holistyczne podejście do procesu terapii, według którego wszystkie zjawiska tworzą pewne układy całości, a poszczególne części tej całości wzajemnie na siebie wpływają co gwarantuje naszym klientom indywidualny dobór oraz monitorowanie całego procesu terapeutycznego co przekłada się na jego jakość i trwałość.

zamykanie naczynek Białystok