Cennik zabiegów laserowych na twarz i ciało

usuwanie cellulitu Białystok

Depilacja

Nowoczesny sprzęt o wysokiej skuteczności, bezpieczeństwo i komfort oraz doświadczona kadra, pozwolą Ci raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia!

zamykanie naczynek Białystok
usuwanie cellulitu Białystok

Twarz

Pożegnaj kurze łapki, zapomnij o przebarwieniach, czy bliznach, przywróć swojej skórze gładkość i młodość.
.

zamykanie naczynek Białystok
usuwanie cellulitu Białystok

Ciało

Idealne zabiegi, które sprostają wszystkim potrzebom Twojego ciała. Pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej, cellulitu, luźnej skóry dzięki nowym technologiom.

zamykanie naczynek Białystok

Zabiegi laserowe cena, czyli ile zapłacisz za poszczególny zabieg w Laserland?

Wykorzystanie technologii laserowej w zabiegach medycyny estetycznej daje spektakularne efekty. W Laserland korzystamy z najwyższej jakości sprzętu, który gwarantuje bezpieczne zabiegi i trwałe rezultaty. Do najpopularniejszych zabiegów z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia laserowego należy bez wątpienia laserowe usuwanie owłosienia oraz zamykanie naczynek. Jeśli interesuje Cię depilacja laserowa cena, to koniecznie sprawdź szczegóły naszej oferty! Pamiętaj jednak, że oferujemy różne zabiegi laserowe cena więc będzie zależna od rodzaju zabiegu, jak i partii ciała, na której chcesz go przeprowadzić. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie owłosienia cena zależnie od partii waha się w granicach od 99,00 zł za twarz do 549,00 zł za całe nogi. Również gdy chodzi o zamykanie naczynek cena zależy od obszaru poddawanego zabiegowi. Wszystkich zainteresowanych naszymi zabiegami, zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji, na której odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.