SCIZER – nowoczesna technologia HIFU w Białymstoku

SCIZER – zmniejsz swój rozmiar ! 

Poznaj skuteczny zabieg najnowszą technologią HIFU.  

Usuwanie tkanki tłuszczowej urządzeniem Scizer jest zabiegiem zazwyczaj jednorazowym. Dzięki  pojedynczej wizycie możesz skutecznie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w danej partii o ok 2,5  cm czyli aż o jeden rozmiar. 

Scizer pozwala skutecznie eliminować uporczywe komórki tłuszczowe, zgromadzone w miejscach  – które bywają bardzo odporne na tradycyjne metody odchudzania takie jak brzuch, miejsca nad  kolanami, uda i ramiona, a także plecy. 

Dla kogo powstał Scizer?

Kiedy na etapie odchudzania stosujemy dietę i ćwiczenia nasz organizm sam początkowo wybiera  partie, z których spalamy niepotrzebną tkankę tłuszczową. Niekoniecznie tam, gdzie jest jej  najwięcej i niekoniecznie z miejsc, na których nam zależy. Walcząc o zgrabniejsze dolne partie  ciała, możesz niechcący schudnąć z tych górnych. Dzięki Hifu Scizer skutecznie wyeliminujesz  zbędną tkankę tłuszczową dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. 

Wskazaniem do takiego zabiegu jest uporczywy cellulit II – IV stopnia i otyłość miejscowa.

 

Jak działa Scizer z technologią HIFU?

Dwie najgłębiej działające głowice wyposażone w precyzyjny skaner gwarantują najlepszą skuteczność ze wszystkich dotychczas znanych systemów HIFU. Wysokoenergetyczna fala  ultradźwiękowa (HIFU) Intensity Focused Ultrasound zapewnia równomierną dystrybucję impulsów  na głębokości 13 mm w obrębie 46x46mm powierzchni docelowej danej partii i skutecznie  przerywa błony komórek tłuszczowych. W tym procesie giną komórki tłuszczowe, eliminowane są nierówności podskórne, a otaczająca je tkanka pozostaje nietknięta. Dodatkowo fale  ultradźwiękowe wpływają korzystnie na włókna kolagenowe, nie powodując rozciągnięcia skóry,  który bywa standardowym problemem po tradycyjnej utracie zbędnych kilogramów.  Najnowocześniejszy SCIZER to dwie chłodzące głowice o większej mocy, polu i głębokości  oddziaływania. 

Czy zabieg jest bolesny?

Scizer ma wbudowany innowacyjny i mocny system chłodzenia, który pozwala przeprowadzić zabieg w sposób komfortowy i niemal niebolesny, przy znacznie krótszym niż dotychczas czasie  trwania zabiegu. Bez okresu rekonwalescencji, specjalnego przygotowania i bez znieczulenia.  

Scizer: Widoczne i trwałe efekty.

Pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już bezpośrednio po zabiegu. Większość zniszczonych  komórek tłuszczowych wchłania się przez okres 12 tygodni, a 95% zostaje wyeliminowana już po  18 tygodniach. 

Najbardziej widoczne efekty zaobserwujesz po upływie 3 miesięcy. Jeden zabieg pozwala na  osiągnięcie maksymalnego i trwałego efektu. 

Najlepsze efekty są widoczne u osób:

prowadzących zdrowy tryb życia (zrównoważona dieta i aktywność fizyczna)  z prawidłowym napięciem skóry bez widocznych fałdów  

ze wskaźnikiem BMI poniżej 30  

z warstwą tkanki tłuszczowej powyżej 2,5 cm  

Przeciwwskazania do zabiegu:  

Otwarte rany i blizny  

ciąża 

blizny pooparzeniowe  

przepuklina 

mniej niż 1 cm tkanki tłuszczowej  

Efekty zabiegu HIFU Scizer