usuwanie cellulitu Białystok

MODELOWANIE SYLWETKI
Icoone Medyczny i Icoone Laser

Na czym polega zabieg Icoone? Dlaczego jest najlepszy?

Zabieg polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry.

W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż ciała przy zachowaniu ogromnego „szacunku” dla skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów endermologii, masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry i nie rozgrzewa układu limfatycznego.

 

 

Icoone Medyczny dzięki zaawansowanej technologii osiąga bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetkiredukcji cellulituujędrnianiu skóry a co ważne jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla skóry luźnej i naczyniowej. Szeroki wybór opcji pozwala na opracowywanie indywidualnych programów zabiegowych dzięki czemu efekty widać zdecydowanie szybciej.

 

W Laserland stosujemy dwie technologie Icoone – najnowszy Icoone LASER oraz jego prototyp o złotym standardzie – Icoone Medyczny.

Czym różni się Icoone Medyczny od Icoone Laser?

Zabiegi Icoone i Icoone Laser to nie te same zabiegi. Icoone Laser jest zabiegiem mocniejszym, gwarantującym trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów.

Zabieg Icoone to sam masaż endermologiczny (podciśnieniowy), podczas gdy Icoone Laser działa na Twoją skórę podczas każdego masażu pociśnieniowego dodatkowo biostymulującym laserem 915nm oraz światłem LED 650 nm.

Dzięki temu intensywniej walczy ze zbędnymi kilogramami, mocniej redukuje cellulit, obwód ciała i rewelacyjnie stymuluje całą skórę do odnowy. Po zabiegu Icoone Laser skóra jest szybciej jędrniejsza, gładsza i jeszcze bardziej napięta.

Połączenie lasera i swiatła LED wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu.

Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Czy zabieg jest bolesny i jakie są odczucia?

Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Zabieg może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Laser diodowy 915nm w Icoone Laser jest laserem zimnym, czyli bezbolesnym.

usuwanie rumienia Białystok

Wskazania

 • brak jędrności skóry,
 • cellulit,
 • luźna skóra,
 • modelowanie sylwetki,
 • modelowanie pośladków,
 • rozstępy,
 • obrzęki,
 • detoksykacja,
 • zlokalizowana tkanka tłuszczowa,
 • blizny

Czy pękające naczynka oraz żylaki są przeciwwskazaniem do zabiegu?

Nie, pod warunkiem że nie są zbyt rozległe. To jest kolejny sukces Icoone. Dzięki specjalnym programom medycznym oraz mikro-otworom zabieg jest bezpieczny dla osób z pękającymi naczynkami oraz żylakami.

Technologia Icoone Laser cechuje wielki „szacunek” dla skóry, urządzenie ani jej nie uszkadza ani nie rozciąga.

Kiedy efekty?

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty trzeba wykonać serię 10-15 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu.

Najlepsze efekty zabiegu Icoone Laser będą widoczne po wykonaniu całej serii. Dla utrzymania długotrwałych efektów, zalecane jest przeprowadzenie dwóch zabiegów przypominających miesięcznie.

Przeciwwskazania

 • nowotwory,
 • ciąża (zabieg można wykonywać na problemy ciężkich nóg oraz obrzęków),
 • stany zapalne żył (drobne naczynka nie są przeciwskazaniem do zabiegu ICOONE),
 • przyjmowanie leków na krzepliwość krwi,
 • zmiany zapalne na obszarze zabiegowym

 

Technologie

Sprawdź więcej o Icoone

Schemat zabiegu Icoone Medyczny/Icoone Laser

1) Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym (Base) na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym (np. drenaż limfatyczny)
2) Następnie wybieramy 2, 3 lub 4 dowolnie wybrane partie ciała, tzw. Focusy, które trwają po 10min. Mogą to być np.: brzuch, wewnętrzna oraz zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, łydki, plecy, ramiona

Zabieg Icoone = Program Base (20min) + 2x Focus (20min)

• Do zabiegu można dobierać jeszcze dodatkowe Focusy
• Całkowity czas trwania pojedynczego zabiegu – 40-70min

CENNIK: ICOONE

Zabieg  Cena zł
1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów 15 zabiegów
Zabieg Icoone(
z 2 Focusami)
200 900 1400 1995
+ Dodatkowy 1 Focus 40 40 40 40
+ kostium 80 80 gratis gratis

CENNIK: ICOONE LASER

Zabieg  Cena zł
1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów 15 zabiegów
Icoone Laser (z 2 Focusami) 280 1250 2100 2850
Icoone Laser (z 2 Focusami)
+ 1 dodatkowy Focus
300 1350 2350 3300
Icoone Laser (z 2 Focusami)
+ 2 dodatkowy Focus
330 1450 2690 3750
+ kostium 80 80 gratis gratis

Efekty zabiegowe

zamykanie naczynek Białystok
zamykanie naczynek Białystok
zamykanie naczynek Białystok
zamykanie naczynek Białystok