usuwanie cellulitu Białystok

MODELOWANIE SYLWETKI W BIAŁYMSTOKU

ICOONE® Laser Med 2

Na czym polega zabieg Icoone Laser 2

Zabieg polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż ciała przy zachowaniu ogromnego „szacunku” dla skóry.

ICOONE® laser 2  łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera diodowego 915nm i światła LED 650nm. Dzięki temu intensywniej walczy ze zbędnymi kilogramami, mocniej redukuje cellulit, obwód ciała i rewelacyjnie stymuluje całą skórę do odnowy. Po zabiegu ICOONE® Laser 2 skóra jest szybciej jędrniejsza, gładsza i jeszcze bardziej napięta.

Czym różni się ICOONE® Laser 2 od tradycyjnej endermologii?

Zabieg ICOONE® 2 oprócz masażu endermologicznego, działa na Twoją skórę dodatkowo biostymulującym laserem 915nm oraz światłem LED 650 nm.

Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów endermologii, który nie rozciąga skóry i nie rozgrzewa układu limfatycznego. Skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2, co w rezultacie przekałada się na dokładny masaż ciała przy zachowaniu ogromnego „szacunku” dla skóry.

ICOONE® Laser 2 jest zabiegiem gwarantującym trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów, dzięki opatentowanej technologii i połączenia Lasera i światła Led w głowicy.

Połączenie lasera i światła LED wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu.

Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

Czy zabieg modelowania sylwetki jest bolesny i jakie są odczucia?

Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Zabieg modelowania może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

Laser diodowy 915nm w Icoone Laser jest laserem zimnym, czyli bezbolesnym.

usuwanie rumienia Białystok

Wskazania

 • brak jędrności skóry,
 • cellulit,
 • luźna skóra,
 • modelowanie sylwetki,
 • modelowanie pośladków,
 • rozstępy,
 • obrzęki,
 • detoksykacja,
 • zlokalizowana tkanka tłuszczowa,
 • blizny

Czy pękające naczynka oraz żylaki są przeciwwskazaniem do zabiegu?

Nie, pod warunkiem że nie są zbyt rozległe. To jest kolejny sukces ICOONE®. Dzięki specjalnym programom medycznym oraz mikro-otworom zabieg jest bezpieczny dla osób z pękającymi naczynkami oraz żylakami.

Technologia ICOONE® Laser cechuje wielki „szacunek” dla skóry, urządzenie ani jej nie uszkadza ani nie rozciąga.

Kiedy efekty modelowania sylwetki?

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty trzeba wykonać serię 10-15 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu.

Najlepsze efekty zabiegu ICOONE® Laser 2 będą widoczne po wykonaniu całej serii. Dla utrzymania długotrwałych efektów, zalecane jest przeprowadzenie dwóch zabiegów przypominających miesięcznie.

Przeciwwskazania modelowania sylwetki

 • nowotwory,
 • ciąża (zabieg można wykonywać na problemy ciężkich nóg oraz obrzęków),
 • stany zapalne żył (drobne naczynka nie są przeciwskazaniem do zabiegu ICOONE),
 • przyjmowanie leków na krzepliwość krwi,
 • zmiany zapalne na obszarze zabiegowym

 

Technologie

Spwardź więcej o ICOONE® Laser 2

Schemat zabiegu Icoone Medyczny/Icoone Laser 2

1) Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym (Base) na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym (np. drenaż limfatyczny)
2) Następnie wybieramy 2, 3 lub 4 dowolnie wybrane partie ciała, tzw. Focusy, które trwają po 10min. Mogą to być np.: brzuch, wewnętrzna oraz zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, łydki, plecy, ramiona

Zabieg Icoone = Program Base (20min) + 2x Focus (20min)

• Do zabiegu można dobierać jeszcze dodatkowe Focusy
• Całkowity czas trwania pojedynczego zabiegu – 40-70min

CENNIK: ICOONE LASER 2

Zabieg Cena zł
1 zabieg5 zabiegów10 zabiegów15 zabiegów
Icoone Laser (z 2 Focusami)300130021502850
Icoone Laser (z 2 Focusami)
+ 1 dodatkowy Focus
320140023903300
Icoone Laser (z 2 Focusami)
+ 2 dodatkowy Focus
350150026903750
+ kostium8080gratisgratis

Efekty zabiegowe

zamykanie naczynek Białystok
zamykanie naczynek Białystok
zamykanie naczynek Białystok
zamykanie naczynek Białystok