usuwanie rumienia Białystok

KRIOLIPOLIZA W BIAŁYMSTOKU
LipoCryo

Zabieg polega na redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury.

W tym procesie komórki tłuszczowe ulegają apoptozie (kontrolowanej śmierci komórkowej), a ich zawartość jest następnie transportowana przez układ limfatyczny i wydalana z organizmu w procesach metabolicznych. W tym celu stosuje się podwójnie kontrolowaną niską temperaturę, która powoduje krystalizację trójglicerydów zawartych w komórkach tłuszczowych bez uszkodzenia tkanki nerwowej i mięśniowej.

usuwanie rumienia Białystok

Dla kogo jest kriolipoliza?

Zabieg kriolipolizy jest szczególnie wskazany w przypadku nadmiaru miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej np. na brzuchu, biodrach, ramionach, dolnej części pleców, udach etc.

Efektem jest utrata 25-45% grubości tkanki tłuszczowej co jest widoczne po upływie 2 tygodni, a pełny rezultat zabiegu można obserwować po ok 2 miesiącach. Dopiero po tym czasie zabieg może być powtórzony jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.

Metoda ta jest bezinwazyjna i bezbolesna. Nie wymaga rekonwalescencji, a po zabiegu można spokojnie wrócić do codziennych czynności.

Jak wygląda zabieg kriolipolizy na urządzeniu LipoCryo®?

Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się niechcianego tłuszczu. Jedno przyłożenie trwa 45min. Do głowicy próżniowo zassana jest skóra z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu. W otworze głowicy ulokowane są płytki chłodzące, powodujące proces kriolipolizy.

Dzięki próżni skóra przylega dokładnie do płytek chłodzących. Głowica w niewielki sposób ogranicza ruchy pacjenta/tki, więc podczas sesji można równolegle wykonywać inne zabiegi kosmetyczne, czytać książkę, czy też po prostu się zrelaksować. Podczas jednej sesji można wykonać kilka przyłożeń głowicy, dzięki czemu możemy modelować różne partie ciała.

zamykanie naczynek Białystok
modelowanie sylwetki Białystok

WARTO WIEDZIEĆ

Co determinuje skuteczność kriolipolizy?

Kriolipoliza to proces opatentowany i przeprowadzany przez urządzenia medyczne posiadające wyłączne prawo do stosowania tej technologii. Na rynku dostępne są jednak nieprofesjonalne i niemedyczne urządzenia . Maszyny takie przez brak jakichkolwiek badań klinicznych nie posiadają stosownych certyfikatów a co za tym idzie wykonywane na nich zabiegi mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

LipoCryo dostępne w Laserland jest urządzeniem medycznym,certyfikowanym w 100% profesjonalnym co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu kriolipolizy.

Przeciwwskazania kriolipolizy

Przed rozpoczęciem terapii niezbędny jest szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań,którymi są:

  • ciąża i karmienie piersią
  • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry,
  • stany zapalne organizmu,
  • urazy skóry (w tym otarcia naskórka),
  • infekcje skórne (opryszczka, liszaj, łuszczyca i bielactwo),
  • nowotwory
  • padaczka,
  • łuszczyca
  • choroba Raynauda
  • krioglobulinemia

Technologie

Sprawdź więcej o LipoCryo

CENNIK

ZabiegCena zł
1 przyłożenie400
2 przyłożenia700(cena 1 przyłożenia = 350)
3 przyłożenia1000(cena 1 przyłożenia = 333)
4 przyłożenia1200(cena 1 przyłożenia = 300)
6 przyłożeń1500(cena 1 przyłożenia = 250)
8 przyłożeń1900(cena 1 przyłożenia = 237)
10 przyłożeń2200(cena 1 przyłożenia = 220)

EFEKTY Działania

usuwanie cellulitu Białystok
usuwanie cellulitu Białystok
usuwanie cellulitu Białystok
usuwanie cellulitu Białystok