wyciac Panią z lewej z glowica

Lifting bez skalpela
Vivace

Radiofrekwencja mikroigłowa VIVACE

Ten zabieg to prawdziwie głęboka przebudowa skóry. Trwałe i widoczne gołym okiem, spektakularne efekty zawdzięczamy nowym włóknom kolagenu i elastyny, które powstają w procesie jej kontrolowanego uszkodzenia. Skóra staje się napięta, a zmarszczki ulegają wypłyceniu. VIVACE to młodszy, zdrowszy wygląd i witalna skóra na lata.

Radiofrekwencja jest niezwykle skuteczna w walce z bliznami potrądzikowymi, obwisłą skórą, workami pod oczami, a także uporczywymi rozstępami.

Na czym polega zabieg radiofrekwencji VIVACE?

Podczas zabiegu za pomocą głowicy urządzenia delikatnie nakłuwamy twarz, przykładając w wybrane miejsca elektrody mikroigłowe, emitujące energię fal radiowych o temperaturze 45 – 60 stopni Celsjusza. Podczas zabiegu w skórze tworzą się punkty koagulacji i przegrzania, właśnie wtedy zapoczątkowany zostaje proces produkcji kolagenu i elastyny. Skóra zostaje pobudzona do naturalnego procesu samoodnowy i głębokiej wewnętrznej przebudowy, która będzie trwała jeszcze do trzech miesięcy.

 

Partie ciała lub twarzy poddawane zabiegowi chronimy kremem z filtrem SPF 50

Już po pierwszym zabiegu skóra staje się widocznie bardziej jędrna. Bezpośrednio po wyjściu z gabinetu mogą pojawić się delikatne zaczerwienienie, mikrostrupki i delikatna opuchlizna. Podczas codziennej pielęgnacji należy pamiętać o wysokiej ochronie przeciw UV i sterylnym ręczniku. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, jest możliwy do wykonania o każdej porze roku i nie powoduje złuszczenia naskórka.

Ile trzeba wykonać zabiegów?

Proponowana seria, dająca permanentne efekty to 3- 4 zabiegi. Kolejne zabiegi to skóra widocznie bardziej elastyczna i gęsta, wyraźnie zmniejszone pory i wypłycone zmarszczki. VIVACE to wyraźny lifting bez ingerencji nici czy skalpela.

Wskazania do zabiegu:

• utrata napięcia w obrębie twarzy np. wiotkość policzków, opadające powieki, zmarszczki • utrata wyraźnego owalu twarzy
• blizny np. potrądzikowe, po zabiegach, pozapalne, rozstępy
• brak jędrności skóry szyi, dekoltu, ramion, piersi, dłoni

 

CENNIK

Efekty pozabiegowe