zabieg icoone Białystok

ICOONE®Medyczny

Icoone jest obecnie najbardziej zaawansowaną, bezinwazyjną technologią leczenia niedoskonałości ciała. Opiera się na prawie 30 letnich doświadczeniach, co pozwoliło doprowadzić obecną technologię do perfekcji.

Na czym polega unikalność Icoone i dlaczego jest lepszy od innych zabiegów próżniowych?

Każda z rolek posiada setki mikro-otworów, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry, nie rozgrzewa układu limfatycznego oraz nie powoduje urazów skóry (co do tej pory było niemożliwe!). Na każdy cal kwadratowy skóry przypada 1180 mikro-otworów. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

 

 

ICOONE wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS równomiernie masują obie połowy ciała, dzięki czemu podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:

Usuwanie naczynek Białystok

Kierunki obrotu rolek

Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu.

Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.

Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.

Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry. Robomikro – z trzema różnymi mikrokońcówkami

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy różne programy, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wskazania:

  • głęboko zlokalizowany tłuszcz,
  • ciągły problem nawracającego cellulitu,
  • brak jędrności skóry twarzy i ciała,
  • skóra luźna,
  • dla kobiet po porodach (już po 4 tygodniach można wykonywać zabieg!),
  • po zabiegach liposukcji,
  • problemy naczyniowe i obrzęki ciała oraz twarzy,
  • redukcja zmarszczek,
  • modelowanie twarzy i zarysowanie konturów

Zabiegi

Przejdź do zabiegu liftingujący masaż twarzy – Icoone
Przejdź do zabiegu modelowanie sylwetki – Icoone