ICOONE®Laser Med 2
Nowość!

ICOONE® Laser 2 to ultranowoczesna technologia łącząca działanie zimnego lasera biostymulacyjnego 915 nm, energii światła LED 650 nm oraz masażu endermologicznego (podciśnieniowego) głowicami z funkcją Multi mikropęcherzykowej stymulacji.

Połączenie trzech technik gwarantuje przyjemną w odczuciach, a jednocześnie bardzo skuteczną stymulację. Zabieg jest wyjątkowo precyzyjny, dlatego efekty widoczne są szybciej i pozostają na dłużej niż w Icoone bez lasera.

Trzy aktywne technologie:

  • Masaż endermologiczny (podciśnieniowy) – dwie niezależnie pracujące rolki stymulują układ limfatyczny, krwionośny oraz pomagają w usuwaniu tłuszczu z organizmu. Napinają i uelastyczniają skórę oraz stymulują do produkcji nowego kolagenu i elastyny.
  • Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad.
  • Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Sprzęt posiada certyfikat FDA.

Każdy zabieg wykonywany jest przez przeszkolonego i doświadczonego specjalistę. ICOONE® Laser 2 wykonywany jest w specjalnym, elastycznym stroju zgodnie z wytycznymi producenta.

Badania kliniczne

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE®.

W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Konstruktorem ICOONE®

Jest Gianfranco Tudico były projektant i manager generalny LPG Systems®, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 roku Gianfranco Tudico wraz z międzynarodowym zespołem lekarzy i inżynierów, opracował urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących skóry, przeprowadzonych w 2005 roku przez Profesora J.C. Guimberteau.

Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań klinicznych powstał ICOONE®, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycję światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.

Komu zalecany jest zabieg laserem ICOONE?

Ten zabieg jest dla Ciebie, jeśli:

• chcesz ujędrnić skórę na udach, brzuchu i pośladkach;
• chcesz pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie ud i pośladków;
• chcesz widocznie zredukować cellulit;
• po przebytej ciąży lub znacznej utracie wagi Twojej skórze brakuje jędrności;
• chcesz podtrzymać efekty zabiegu po przebytej liposukcji.

ICOONE® Laser 2 to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.

Zabiegi:

Przejdź do zabiegu Modelowanie sylwetki Icoone Laser 2